Emlak Haberleri

Hakkımızda

Tena Gayrimenkul, 2016 yılında gayrimenkul, danışmanlık ve ekspertiz hizmeti vermek üzere Ankara Çankaya merkezli olarak çalışma hayatına başlamıştır. Son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat sektörü konusunda bilgi birikimini ve sahip olduğu uzman kadrosunu, gayrimenkul alanında da kullanmaktadır.
Güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda, hızlı hizmet, eğitimli ve deneyimli kadromuz ile tecrübelerimizi kullanarak, gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmet vermekteyiz.
Tena Gayrimenkul olarak lüks konut, ticari gayrimenkul, arsa satımı, devremülk satışı ve kiralaması alanlarında hizmet vermekteyiz.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek güven, saygı ve dürüstlük çerçevesinde müşterilerimizin isteklerine en doğru ve hızlı şekilde cevap vermeye kendine hedef ve ilke edinmiştir.
‘’Doğru insan, doğru fiyat, hızlı sonuç’’ prensibiyle gayrimenkullerinize en kısa sürede ulaşmayı, pazarlamayı ve memnuniyet çerçevesinde sonuç odaklı çalışma politikası içerisindedir.
Yaşamınızın en önemli faktörlerinden biri olan gayrimenkul alma ve sahip olduğunuz gayrimenkulünüzün doğru fiyat ve alıcıyla buluşmasının getireceği memnuniyet için Tena Gayrimenkul sizin için en doğru adrestir. Güven sektördeki ikinci ismimizdir.